Відбулася VII конференція Telecom Ukraine 2021 в Одесі – inext презентував нові моделі ТВ приставок, а також отримав унікальну нагороду.

inext на Telecom Ukraine 2021

Провели презентацію нового модельного ряду сет-топ боксів і розповіли про програмні розробки для операторського бізнесу. Кожен бажаючий в демо-зоні зміг протестувати обладнання inext і подискутувати на тему майбутнього ринку ТБ.

Максим Щиголь, продакт менеджер inext про сучасні медіабокси 
(часовий інтервал 4:02:35 – 4:18:10)

Запис трансляцій

День 1https://youtu.be/3jBqcoIiM4s
День 2https://youtu.be/Eom5QUx0sDw

Приставки inext серед переможців Telecom Awards 2021

Рішення inext отримали статус лауреата престижної премії Telecom Awards 2021 року в номінації “Рішення року для операторів і постачальників електронних комунікацій”.

У номінації нагороджуються кращі рішення року, які були створені, впроваджені, оновлені або отримали значущості в період з вересня 2020 по серпень 2021 року.

Нагорода Telecom Awards – визнання національного масштабу! Це висока оцінка кращих компаній і персоналій телеком- і медіаіндустрії від спільноти Telecom Ukraine. Щорічно високопоставлені експерти оцінюють перспективні та інноваційні проекти, прориви і відкриття, загальну діяльність компаній і особисті досягнення професіоналів своєї справи.

Дякую організаторам і учасникам конференції за незабутні 4 дні проведені серед телеком-спільноти, а також за надану довіру до бренду inext!