Презентували нову генерацію медіаплеєра для користувачів сервісу “Київстар ТБ” на базі Android 10 – модель inext TV-X.

Важливо! Реалізацією нового сет-топ боксу займається виключно компанія “Київстар”.

“Київстар ТБ” спільно з 1+1 медіа

В 2019 році компанії Київстар та 1+1 media об’єднали зусилля та запустили спільний сервіс «Київстар ТБ» – послуга цифрового інтерактивного телебачення та відеобібліотеки з легальним контентом. Завдяки якісному сервісу абонентська база «Київстар ТБ» постійно зростає, в тому числі за рахунок великої кількості підтримуваних пристроїв.

ОС Android 10 (AOSP)

Для користувачів «Київстар ТБ», у яких телевізори без підтримки smart-функцій команда inext розробила медіаплеєр на базі операційної системи Android 10 (AOSP)*. Приставка перетворює звичайний телевізор на справжній smart-TV із сервісом «Київстар ТБ» на борту, а також усіма перевагами ОС Android. Об’єм вбудованої пам’яті становить 8 ГБ, а оперативної пам’яті – 1 ГБ (DDR3), що дозволяє отримати максимальне задоволення від перегляду контенту високої якості.

Максим Щиголь, продакт-менеджер inext: “Ми отримали запит від національного телеком-оператора України – компанії Київстар із запитом розробки оновленої моделі сет-топ боксу для сервісу “Київстар ТБ” із такими додатковими функціями як Bluetooth для підключення зовнішніх пристроїв та перетворення медіаплеєра на центр домашнього дозвілля, а також WiFi 5 ГГц із підтримкою стандарту AC.”

Дводіапазонний Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac)

Модель inext TV-X – це синергія стильного дизайну та сучасних характеристик. Плеєр має ексклюзивний дизайн та фірмову упаковку, виконану в стилі Київстар. Завдяки сучасним компонентам користувачі зможуть розігнати швидкість з’єднання Wi-Fi від 433 Мбіт/сек до декількох Гбіт/сек, що відкриває нові можливості перегляду контенту високої якості.

Bluetooth 5.0

Вбудований модуль Bluetooth дозволить під’єднати бездротові елементи управління: пульт ДК або ігрові маніпулятори. Технологія Bluetooth 5 забезпечує швидкість передачі даних до 2 Мбіт/с, та має більшу пропускну здатність – це дозволяє передавати інформацію на ваші додаткові пристрої без затримок або підвисань. Все це перетворює звичайний медіаплеєр на повноцінний центр домашнього дозвілля.

Контент високої якості

Завдяки сучасним компонентам користувачі зможуть отримати надвисоку швидкість з’єднання через Wi-Fi, що відкриває нові можливості перегляду контенту високої якості.

* Більш детально про -> Android Open Source Project.

Ви бажаєте замовити медіаплеєр inext TV-X з доступом до Київстару ТВ?

Реалізацією медіприставок inext TV-X займається сервіс “Київстар ТБ”. Заповніть, будь ласка, коротку анкету за посиланням:

  1. Після отримання запиту “Київстар ТБ” надішле вам повідомлення у viber, а потім фахівець зателефонує для підтвердження.
  2. Після підтвердження вам надішлють медіаплеєр на вказане відділення Нової пошти.
  3. Доставка замовлення здійснюється за рахунок сервісу “Київстар ТБ”. Оплата провадиться при отриманні у відділенні НП. Ви оплачуєте тільки тоді, коли переконаєтесь, що вас все влаштовує.

Будь smart – обирай inext!