Відкрили представництво inext у Центральній Європі

Міжнародна команда inext відпер має офіційне представництво в ЄС – компанію успішно зареєстровано в Братиславі, Словаччина. Досліджувати бізнес-середовище поза межами України компанія inext почала одразу після злиття із ROMSAT у 2017 році. А вже у 2019 році було сформовано міжнародну команду, яка презентувала рішення inext на виставці CABSAT (Дубаї, ОАЕ).

Вже тоді стало зрозуміло, що технології inext мають попит в іноземних контрагентів, від яких компанія отримує постійні запити та пропозиції для співпраці, але була обмежена правовим полем України. Таким чином, відкриття першого представництва в ЄС стало плановим кроком у розвитку міжнародного бізнесу inext. Ласкаво просимо до Словаччини!

ЄС – це великий крок для inext

Вихід на міжнародний ринок – це логічний крок для будь-якого бізнесу, адже це новий досвід, нові можливості та нові користувачі, – зазначив Павло Сидоров, комерційний директор inext. – Ми готувались до цього декілька років, придивлялись до локації, партнерів. Дуже прикро, що відкриття відбувається під час війни в Україні, але ми віримо, що цей крок посилить нашу присутність на європейському ринку. З нетерпінням очікуємо на нові можливості для співпраці, особливо у сфері телекомунікацій.

Відтепер міжнародні партнери та споживачі inext можуть отримувати продукцію компанії безпосередньо зі словацького відділення. Для попереднього замовлення доступні моделі медіаплеєрів inext TV5 та inext TV5 Ultra. Згодом асортимент буде розширено.

Контакти:

INEXT EUROPE s.r.o.,
Ligurčekova 8, 82106 Bratislava
web-site: inext.ltd

ROMSAT – ексклюзивний дистрибутор inext в Україні.

Відео про компанію inext (англійська версія)