inext успішно взяли участь у 31 iNET Media Forum!

inext ділиться своїм досвідом на 31 iNET Media Forum 2024

inext, українська компанія з розробки програмного забезпечення та виробництва Android STB та медіаплеєрів, з радістю повідомляє про свою участь у 31 iNET Media Forum, який відбувся 18-20 березня 2024 року у Польщі, місто Закопане.

Форум iNET Media – це подія, що зібрала провідних гравців телекомунікаційної та медіаіндустрії для обговорення актуальних трендів та налагодження партнерських відносин. Цього року inext представила на форумі свої останні розробки в галузі IPTV/OTT.

Під час форуму inext мала можливість:

  • Зустрітися з партнерами та клієнтами;
  • Познайомитися з новими гравцями на ринку;
  • Обговорити актуальні тренди та виклики індустрії;
  • Презентувати свої інноваційні рішення.

Команда inext відзначає високий рівень організації форуму та його насичену програму. Завдяки участі в iNET Media Forum inext змогла зміцнити свої позиції на ринку, розширити коло партнерів та отримати нові ідеї для розвитку.

Про inext:

inext LLC – українська компанія з представництвом в ЄС, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення та виробництві Android STB та медіаплеєрів для B2B та B2C ринків. Фахівці inext виконують складні проєкти від IPTV / OTT до сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах.

Фото з 31 iNET Media Forum 2024

inext висловлює вдячність всім, хто був присутній на форумі 31 iNET Media Forum, і з нетерпінням чекаємо майбутніх зустрічей!