inext тепер співпрацює з Advision

inext має нового партнера в Україні

Компанія inext продовжує безупинно працювати над тим, щоб розвивати власні технології та сприяти розвитку індустрії загалом. У 2024 ми плануємо реалізувати ряд цікавих проектів як на зовнішній арені, так і на внутрішньому ринку. Цього разу ми би хотіли ознайомити Вас з українським проектом, який розпочався ще у році минулому – а саме співпраця з компанією Advision.

Advision – це компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на хмарних рішеннях для керування контентом – CMS. Завдяки інноваціям та професійному підходу до обслуговування клієнтів компанія входить у ТОП 100 AdTech & MarTech стартапів України, та займає більше 40% частку ринку підключених рекламних пристроїв в Україні.

Задля впровадження своїх хмарних рішень, компанія Advision потребувала, для своїх клієнтів, сучасної високоякісної приставки, яка б легко підключалася до будь-якого екрану або аудіообладнання для цифрового відео та аудіо рекламування.

Так як команда R&D inext має великий досвід із виконання різного характеру проектів для сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах, запропонувати готове рішення для компанії Advision було не проблемою.

І, відповідно, таке рішення було запропоноване, а саме, був запропонований надсучасний багатофункціональний сет-топ бокс, який повністю відповідає всім вимогам Advision.

maxim-schigol-inext-product-manager

“Одними з найважливіших аспектів для клієнта були можливість встановлення за замовчуванням власного застосунку компанії, а також можливість керувати пристроями дистанційно” – , зазначає Максим Щиголь, Продакт-менеджер inext у компанії ROMSAT, – “Що, у свою чергу, і є одними із тих опцій inext, які вигідно відрізняють нашу продукцію на ринку”

Ключовою перевагою стала можливість використання хмарного сервісу Alcatraz. З його допомогою наші партнери можуть віддалено керувати і контролювати усі власні пристро, які працюють у мережі, у тому числі самостійно або автоматично блокувати будь-який пристрій у мережі.

Приємним бонусом є те, що Alcatraz має дуже просте та інтуїтивне управління.

Роман Іванюк Chief Technical Officer Advision

“Компанія inext – це саме той партнер, якого ми шукали для запровадження наших комплексних ідей та інноваційних рішень. У нас давно назріла потреба в недорогому але надійному рішенні, яке ми зараз можемо отримати від inext ” – , додає Роман Іванюк Chief Technical Officer Advision, – “У подальшому плануємо тільки збільшувати обсяги нашого співробітництва”

Ми продовжимо ознайомлювати Вас із новинами нашої компанії, а також із новими партнерами inext, що розділяють нашу філософію та бажають зробити свій внесок у розвиток телеком ринку України. Разом з цим, ми будемо робити все задля того, щоб використання нашої продукції партнерами було простим та зберігало їх час на удосконалення власних технологій. Адже ми знаємо, що саме за це обирають inext!

Про Advision

Advision – це компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на хмарних рішеннях для керування контентом – Content Management System. Завдяки інноваціям та професійному підходу до обслуговування клієнтів компанія входить у ТОП 100 AdTech & MarTech стартапів України, та займає 40% частку ринку підключених рекламних пристроїв в Україні. (Advision)

Про inext

inext LLC — українська компанія з представництвом в ЄС спеціалізується на розробці програмного забезпечення та виробництві Android STB та медіаплеєрів для B2B та B2C ринків. Фахівці inext виконують складні проекти від IPTV / OTT до сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах. (inext.ltd)