inext збільшує свою присутність на ринку Грузії

inext збільшує свою присутність на ринку Грузії

Протягом останнього року компанія inext майже щомісяця виходила на нові для себе ринки збуту. На даний момент наша продукція вже представлена та користується попитом в семи країнах Європи та Азії, і це число постійно росте. Проте наразі, ми б хотіли ознайомити Вас із проектом у країні, в якій наші девайси вже успішно використовуються, – це співпраця із TV Sarpi/Ayety, телеком оператором із Грузії, для сервісу OK.TV.

TV Sarpi/Ayety присутні на телеком ринку Грузії з 1997 року, з часом ставши провідним системним інтегратором з метою диверсифікації послуг. На даний момент компанія має волоконно-оптичну мережу, що дозволяє надавати послуги за сучасними стандартами, та повний телекомунікаційний вузол, який інтегрує відповідне обладнання, необхідне для всіх видів послуг. У поточний перелік телекомунікаційних послуг входять: інтернет, багатоканальне транзитне телебачення, телефонія. Послугами TV Sarpi/Ayety користуються понад 300 корпоративних абонентів.

maxim-schigol-inext-product-manager

“Ринок Грузії не є щось нове для нас, проте нам завжди приємно знаходити нових однодумців” – , зазначає Максим Щиголь, Продакт-менеджер inext у компанії ROMSAT, – “Велика подяка нашим партнерам із TV Sarpi/Ayety, які зупинили свій вибір саме на наших приставках”

Задля забезпечення найбільш повного досвіду від користуання сервісом OK.TV, компанія TV Sarpi/Ayety шукала не просто сет-топ бокс, а надійного партнера, який міг би запропонувати більше ніж просто приставку.

Darya Voloshina, Leading project engineer of TV Sarpi/Ayety

“Головним аргументом на користь inext для нас безперечно став сучасний мультифункціональний сет-топ бокс” – , каже Дарія Волошина, Провідний інженер проектів TV Sarpi/Ayety, – “Він повністю забезпечив всі потреби нашої компанії як в плані софту, так і в розрізі якісного та надійного заліза”

Але на цьому переваги inext не закінчуються. Для фахівців inext кожен новий клієнт це щоразу новий виклик. У той самий час деякі речі залишаються незмінними – а саме перелік приємних бонусів, які отримує оператор при роботі з inext – це повне брендування сет-топ боксів, що включає в себе логотип клієнта як на самій приставці, так і на коробці, пульті, а також інструкції користувача. Саме такий комплект було запропоновано компанії TV Sarpi/Ayety.

Ще одним фірмовим акцентом, що робить inext безумовним фаворитом у порівнянні з іншими, є можливість керування сет-топ боксами за допомогою хмарного сервісу Alcatraz. Alcatraz надає оператору можливість віддалено керувати власними девайсами inext, самостійно або автоматично блокувати їх та налаштовувати повідомлення, які будуть зʼявлятись на екрані клієнта за необхідності.

maxim-schigol-inext-product-manager

“Ми отримали значний та вкрай позитивний досвід від проекту з TV Sarpi/Ayety” – , додає Максим Щиголь, – “Відповідно, ми налаштовані на довготривалу та плідну співпрацю”

Ми продовжимо ознайомлювати Вас із нашими новими проектами, безперечно не забуваючи про партнерів наявних, а саме – роблячи все можливе для того, щоб використання нашої продукції було максимально комфортним, зручним, а також – залишало час на вдосконалення власних технологій. Адже ми знаємо, що саме за це обирають inext!

Про TV Sarpi/Ayety

TV Sarpi/Ayety присутні на телеком ринку Грузії з 1997 року, з часом ставши провідним системним інтегратором з метою диверсифікації послуг. На даний момент компанія має волоконно-оптичну мережу, що дозволяє надавати послуги за сучасними стандартами, та повний телекомунікаційний вузол, який інтегрує відповідне обладнання, необхідне для всіх видів послуг. У поточний перелік телекомунікаційних послуг входять: інтернет, багатоканальне транзитне телебачення, телефонія. Послугами TV Sarpi/Ayety користуються понад 300 корпоративних абонентів. (ayety.ge)

Про inext

Inext LLC — українська компанія з представництвом в ЄС спеціалізується на розробці програмного забезпечення та виробництві Android STB та медіаплеєрів для B2B та B2C ринків. Фахівці inext виконують складні проєкти від IPTV / OTT до сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах.