Фото: Пульт керування inext AIR з мікрофоном, гіроскопом і підсвічуванням

Відкрий для себе зручність голосового пошуку

До замовлення доступний пульт дистанційного керування inext AIR, який оснащено мікрофоном для голосового пошуку та вводу тексту. Inext AIR дозволяє управляти курсором, набирати текст і грати в ігри. Управління меню Android приставки буде виконуватися у форматі управління дистанційною указкою.

Програмування, голосовий пошук, Android або Windows

Пульт inext AIR моє чудову функцію, яка так полюбилась користувачам медіплеєрів inext, а саме, можливість запрограмувати дві верхні кнопки для керування телевізором чи іншою технікою. Також є кнопка “Обране (зірочка)” яку можна запрограмувати на запуск улюбленого додатка з меню приставки (якщо такий функціонал передбачено у прошивці).

Цей пульт підійде до різних операційних систем: Android і Windows. Вбудований мікрофон дозволяє вводити текст голосом і використовувати голосовий пошук.

Гіроскоп, ергономічний дизайн та нагадування про розрядження

Приставку з легкістю можна заховати за телевізором, тому що пульт працює по радіоканалу на відстані до 10 метрів. Завдяки вбудованому 6-осьовому гіроскопу, управління курсором на екрані відбувається за допомогою руху руки з пультом, також є можливість налаштувати швидкість переміщення курсора. Але, якщо вам не потрібна функція аеро-мишки, її можна вимкнути й користуватися як стандартним пультом з 4-х позиційним переміщенням.

Фото: Пульт керування inext AIR – багатофункціональний пристрій для медіаплеєрів inext

Пульт має ергономічний дизайн зі зручним розташуванням кнопок, що захищає від помилкових натискань. А також у пульта inext AIR є підсвічування, яке має приємний колір та яскравість й не буде заважати та відволікати, його можна вимкнути за потреби. Працює пульт від двох батарейок AAA 2 V. Для зручності використання inext AIR має автоматичне нагадування про низький заряд батареї.

Моделі, із підтримкою inext AIR:

 1. inext TV3
 2. inext 4K2
 3. inext TV4
 4. inext 4K Ultra
 5. inext TV5
 6. inext TV5 Ultra

Технічні характеристики продукту:

 • Спосіб передачі: бездротовий радіочастотний зв’язок 2,4 GHz/інфрачервоний
 • Датчики: 6-осьовий гіроскоп
 • Кількість кнопок: 30
 • Діапазон: до 10 м
 • Тип елементів живлення: AAAх2
 • Матеріал: АБС-пластик та силікон
 • Розмір: 160х42х18 мм
 • Вага: 55 г

Відео: Пульт inext AIR (голосовий пошук, гіроскоп, підсвічування)