Команда inext відвідала конференцію iNET & MadiaForum у Польщі

Команда inext відвідала конференцію iNET & MadiaForum у Польщі

Вересень добіг свого кінця, а разом з ним і тур нашої команди по наймасштабнішим телекомунікаційним івентам Європи. Останнім етапом, на якому ми завершили нашу подорож, став візит до Польші, а саме на тридцяту щорічну конференцію iNET & MedaiForum, що відбулась у чарівному готелі Arłamów.

iNET & MediaForum Meeting – це головна подія року для телекомунікаційних та ISP операторів Польщі, метою якої протягом останніх тридцяти років було зблизити всіх учасників між собою, та, за допомогою безперервного обміну досвідом, сприяти розвитку галузі загалом.

Читайте також: Команда inext відвідала конференцію KKDS 2023 у Плзені

Ринок Польщі є дуже цікавим напрямом розвитку нашої діяльності, тому питання відвідати цю подію чи ні навіть не розглядалось, і, як результат, ми змогли детально ознайомитись із ним, а також налагодити контакт із рядом потенційних партнерів.

На цьому наша команда завершила своє турне, але ми Вас запевняємо, що і у подальшому представники inext будуть постійно відвідувати такі заходи, задля покращення та розвитку нашого продукту.

iNet MediaForum

З 25 по 27 вересня 2023 року у Польщі проходила ювілейна 30-та зустріч iNet MediaForum. Захід зібрав багатьох експертів з технологічної та телекомунікаційної індустрії, які протягом триденного заходу зосередилися на ключових темах, пов’язаних з ринком FTTH, майбутнім волоконної оптики та кібербезпекою Польщі.

Фото з iNet MediaForum 2023

До зустрічі на iNET & MediaForum 2024!

Команда inext