Команда inext відвідала конференцію KKDS 2023 у Плзені

Команда inext відвідала конференцію KKDS 2023 у Плзені.

Команда inext продовжує роботу над вдосконаленням своїх технологій, а також пошуком нових партнерів задля поширення своєї продукції і втілення прогресивних рішень для клієнтів на нових ринках. Саме для цього ми приїхали до Чеської Республіки, де відвідали KKDS 2023 у місті Плзень!
KKDS – це найвизначніший захід у Чеській Республіці, що проводиться для постачальників телекомунікаційних послуг та інтернет провайдерів з акцентом на інновації та технології.

Для нас це була чудова можливість поділитись своїм досвідом, а також ознайомитися із іншими рішеннями, що пропонуються на ринку.

Досвід, отриманий на цій конференції, є важливим елементом у процесі розвитку нашої компанії, а також безперечно допоможе нам зробити життя наших клієнтів ще простішим. І саме тому вони обирають inext!

Читайте також: Команда inext відвідала конференцію IBC 2023

Про KKDS

Телеком-конференція Kam kráčí digital stéky (KKDS) щорічно проходить у Чехії та зосереджується на змінах у будівельному законодавстві, цифровому контенті, регулюванні свободи в інтернеті та кібербезпеці. На конференції збираються інтернет-провайдери, оператори, постачальники обладнання та виробники. Цього року конференція відбулась у місті Пльзень.

Фото з KKDS 2023

До зустрічі на KKDS 2024!

Команда inext