inext продовжує розширювати свою діяльність на ринку Середньої Азії

inext продовжує розширювати свою діяльність на ринку Середньої Азії

Як відомо, компанія inext не зупиняється на досягнутому та тільки набирає оберти в розширенні своєї діяльності на світовому ринку. Сьогодні ми би хотіли познайомити Вас із новим перспективним проектом – співпрацею з компанією Sarkor Telecom, провідним провайдером із Узбекістану. 

Компанія Sarkor Telecom була заснована у 1996 році. Основною сферою діяльності є надання інтернет-послуг для домашніх та корпоративних користувачів, у тому числі FTTB, FTTH, ADSL, а також послуги з відеонагляду, хостингу, IPTV та VoIP. 

Наразі ж, для розширення використання своїх послуг і виведення свого сервісу телебачення на найвищий рівень компанія мала потребу у приставках з сучасними функціоналом та дизайном інтерфейсу, які б у той самий час були легкі у керуванні.

Павло Сидоров, комерційний директор inext

«У період весна-літо 2023 ми вирушили у відрядження для пошуку клієнтів та розширення кола партнерів в Узбекістан, – розповідає Павло Сидоров, Комерційний Директор inext. – Нашою першочерговою метою було знайти однодумців, які б воліли з нашою допомогою надавати своїм абонентам якісні, функціональні і одночасно доступні ТВ-приставки».

Саме таким партнером стала компанія Sarkor.

Безумовно, компанія Sarkor була зацікавлена у розширенні своїх можливостей при використанні саме приставок inext завдяки кастомізованому софту, хмарній системі управління inext Alcatraz, а також повному брендуванні пристрою.

Павло Наумов, Технічний Директор Sarkor

Одним з найважливіших аспектів для нас була можливість використання повністю кастомізованого рабочого столу із двома власними попередньо встановленими застосунками, у тому числі нашого сервісу з IP-телебачення SarkorTV” – , зазначає Технічний Директор Sarkor Павло Наумов, – “Обравши inext, ми отримали повністю готовий, попередньо налаштований та локалізований девайс, який повністю відповідає нашим вимогам

Також варто зазначити, що з пристроями inext оператор отримує технічну підтримку на найвищому рівні та можливість онлайн-оновлення приставок, що забезпечує їх стабільну роботу на багато років. А зовнішня кастомізація пульту керування та самої приставки, неодмінно підвищую рівень впізнаваності бренду.

Ми очікуємо на довготривале партнерство, задоволення потреб абонентів Sarkor та повністю знімаємо питання з розробки ТВ-приставок з оператора, звільняючи його час та ресурси на розвиток власних сервісів та мережі”, – каже Павло Сидоров, Комерційний Директор inext.

Для inext це вже не перший проект в Узбекистані, ми плануємо і надалі розвивати наш продукт та комплексно закривати запити наших партнерів. І ми знаємо, що саме за це обирають inext!

Про Sarkor

Компанія Sarkor Telecom була заснована у 1996 році. Основна діяльність – надання інтернет-послуг для домашніх та корпоративних користувачів, у тому числі FTTB, FTTH, ADSL, а також послуги з відеонагляду, хостингу, IPTV та VoIP. Також компанія першою в Узбекистані запровадила технологію GPON (Gigabit Passive Optical Network). Бренд року 2020 у Узбекистані.  (sarkor.uz)

Про inext

Inext LLC — українська компанія з представництвом в ЄС спеціалізується на розробці програмного забезпечення та виробництві Android STB та медіаплеєрів для B2B та B2C ринків. Фахівці inext виконують складні проєкти від IPTV / OTT до сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах.