Команда inext на KIKE 2022

Дата: 19-21 вересня 2022
Місце: готель DoubleTree by Hilton
Адреса: Лодзь, Польша
Детальна інформація 

Конференція KIKE

Конференція KIKE одна з найбільших подій в галузі телекомунікацій у Польщі. Цей майданчик чудова можливість обмінятися досвідом, ідеями та дізнатися про нові бізнес-, технічні та юридичні рішення. Це також можливість поглянути на ринок європейського телекому ширше та на зміни, які на нього чекають, зумовлені технічними інноваціями, зростаючими потребами клієнтів та новими зобов’язаннями.

Цьогоріч конференція збере понад 700 учасників, серед яких телекомунікаційні оператори, інтернет- та кабельні оператори, постачальники та виробники аудіовізуального контенту, а також обладнання, інфраструктури, технологічних та ІКТ-рішень.

Читайте також:  Команда inext відвідала виставку IBC-2022


Презентація новинок та рішень inext на демо-зоні

На нашій демо-зоні презентуємо новинки модельного ряду inext – приставки TV5 (TV-X)/TV5 Ultra та пульт дистанційного керування inext AIR. Будемо раді запропонувати готові інструменти та рішення для організації бізнесу з надання послуг інтерактивного телебачення IPTV, OTT.

Запланувати зустріч із Павлом Сидоровим, комерційним директором inext можна за посиланням: https://calendly.com/pavlosidorov/inext_kike

Знайти нас буде просто місце VIP 5 на майданчику VIP Lobby stands.

До зустрічі на KIKE!