Найбільший телеком-оператор Грузії SkyTel обирає медіаплеєри inext - inext.ua

Команда inext успішно завершила медіапроєкт розробки програмного забезпечення та ексклюзивного сет-топ бокса для оператора зв’язку з Грузії — компанії SkyTel.

Українські розробники медіаплеєрів — компанія inext повідомила про успішне завершення проєкту для грузинської телекомунікаційної компанії SkyTel. Новий медіаплеєр TV5 SkyTel отримав індивідуальне програмне забезпечення (firmware) та повне брендування пристрою, інтерфейсу та пакування.

На першому етапі проєкту оператор замовив понад тисячу приставок TV5 SkyTel для своєї інтернет-мережі, яка вважається найбільшою в Грузії. Нові сет-топ бокси будуть керуватись за допомогою фірмового сервісу Alcatraz — це допоможе SkyTel створити єдину систему моніторингу для медіа пристроїв мережі.

На початку 2022 року компанія SkyTel звернулась до ROMSAT – офіційного дистрибутора inext, із запитом на розробку ексклюзивного медіаплеєра. Технічне завдання складалось із декількох пунктів: розробки нового пристрою та доробки software наявних медіаплеєрів для приведення обох типів пристроїв до єдиного стандарту та системи керування. Як показує практика, небагато постачальників медіаплеєрів зацікавлені у додатковій розробці ПЗ та виконання брендинга. Так, команда inext розробила для SkyTel медіаплеєр на базі популярної моделі inext TV5 із повністю індивідуальним ПЗ та брендуванням. Пристрої від іншого постачальника, які були вже на балансі SkyTel, але не використовувались через відсутність гнучкого ПЗ, фахівці inext детально вивчили, розробили уніфіковані прошивки та додали можливість віддаленого ОТА-оновлення. Обидва типи медіаплеєрів тепер контролюються за допомогою фірмового сервісу Alcatraz.

Фото Максим Щиголь, продакт менеджер inext у компанії ROMSAT про проєкт для SkyNet

Це вже не перший випадок, коли до нас звертається великий оператор із проханням допомогти з наявними проєктами розробки ПЗ та пристроїв, які вже є в наявності, — коментує проєкт Максим Щиголь, продакт менеджер inext у компанії ROMSAT. — Медіаплеєр — доволі специфічний продукт, який не працює з коробки для В2В-клієнтів. Такий продукт потребує індивідуального firmware із урахуванням особливостей бізнесу замовника. Завдяки професіоналізму колег із SkyTel та команди inext, вдалось реалізувати доволі амбіційний проєкт та поповинити портфоліо успішним кейсом у вигляді нового пристрою TV5 SkyTel.

У рамках проєкту для SkyTel було реалізован комплекс доробок:

  • Замінено логотип при старті;
  • Інтегровано launcher inext;
  • Видалено можливість встановлювати сторонні додатки;
  • Автостарт операторського додатка;
  • Прибрано усі додатки і сервіси, окрім YouTube та SkyTel;
  • Деактивовано USB та microSD/TF порти

Індивідуальний таймер

Варто зазначити впровадження унікальної функції “Індивідуального таймера”. Завдяки якій після трьох годин роботи бокса без запиту до нього (простій) на екрані з’являється відлік на 60 сек, після чого система вимикає приставку. Користувач може відмінити автоматичне вимикання натисканням будь-якої кнопки на пульті ДК. Індивідуальний таймер допоміг зняти навантаження з мережі оператора й суттєво зекономити трафік. Наскільки нам відомо, це перше подібне впровадження серед операторів.

Обмеження прав налаштування

Згідно запиту від оператора, було доопрацьовано меню налаштувать та обмежено можливість встановлювати додатки з Google Play Market або файлового менеджера. Завдяки цій доробці SkyTel отримав кастомізований медіаплеєр виключно для перегляду операторського контенту, що позитивно вплинуло на залучення нових клієнтів та утриманні вже діючих.

Відгук оператора SkyTel (Грузія)

Фото Міхаіл Менабде, менеджер IT-проектів компанії SkyTel

Бувши лідером у телекомунікаційному секторі Грузії, інновації та технологічний прогрес є невіддільною частиною нашої стратегії розвитку. Вона дає змогу позиціювати SkyTel, як потужного гравця на ринку телеком-послуг, — ділиться враженнями від проєкту Міхаіл Менабде, менеджер IT-проектів компанії SkyTel. — Саме тому, ми обрали медіаплеєри inext, бо за ними стоїть команда досвідчених професіоналів та великий досвід впровадження проєктів для операторів зв’язку зі всього світу.

Про SkyTel

SkyTel LLC є провідним телекомунікаційним оператором з великим досвідом у сфері телекомунікацій, входить до трійки найбільших компаній Грузії (за даними GNCC — Грузинської національної комунікаційної комісії). Офіційний сайт: https://skytel.ge

Про inext

Inext LLC — українська компанія з представництвом в ЄС спеціалізується на розробці програмного забезпечення та виробництві Android STB та медіаплеєрів для B2B та B2C ринків. Фахівці inext виконують складні проєкти від IPTV / OTT до сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах.