inext створює власний клієнт TR-069 - inext.ua

inext запроваджує нове рішення для операторів – клієнт TR-069

На сьогоднішній день R&D команда inext продовжує працювати над удосконаленням власного продукту. Ми робимо все можливе для того, щоб користування нашими пристроями приносило задоволення. Тому, щодня ми намагаємося зробити нашу продукцію здатною на те, на що вона була не здатна учора.

Важливою частиною діяльності inext є взаємодія з інтернет/ОТТ/IPTV операторами, чия зручність у використанні та налаштуванні сет-топ боксів inext для нас є першочерговим завданням. Саме тому, наші розробники створили власний вбудований TR-069 клієнт, за допомогою якого оператор зможе дистанційно керувати своїми пристроями.

Що таке TR-069? — Це технічна специфікація, що описує протокол управління абонентським обладнанням через глобальну мережу – CWMP (CPE WAN Management Protocol), з метою стандартизації та уніфікації принципів до управління абонентським устаткуванням. CWMP є протоколом прикладного рівня, який використовує як інструмент передачі інформації SOAP (Simple Object Access Protocol) – надбудову над HTTP. Всі дані передаються в форматі XML. 

Згідно зі специфікацією, на території провайдера має бути розташований сервер автоконфігурації (ACS – Auto Configuration Server), що організовує взаємодію з абонентським обладнанням (CPE), тобто сет-топ боксами, що знаходяться у клієнта. Такий сервер здійснює обробку запитів від пристроїв і здатний підключати додаткові сервіси.

Запровадження TR-069 клієнта є найбільш оптимальним рішенням для операторів, що вже використовують дану специфікацію, так як це значно спрощує процес інтеграції операторського програмного забезпечення у продукцію inext.

Основними перевагами у використанні TR-069 є:

  • Можливість керування пристроями із динамічним IP;
  • Покращена безпека звʼязку та передачі даних з пристрою або на пристрій завдяки використанню HTTPS;
  • Можливість керування пристроями у приватній мережі;
  • Можливість налаштування конфігурації zero-touch;
  • Можливість керування пристроями різних вендорів.

Відтепер, використовуючи продукцію inext, операторам не доведеться думати, про те, як керувати своїми пристроями. Оновлення прошивок, перезавантаження пристроїв, відправка повідомлень на пристрій, перегляд та аналіз логів і продуктивності, діагностика — неповний перелік того, що гарантує використання TR-069 на сет-топ боксах inext.

Проте, навіть для тих партнерів, що не працюють за стандартом TR-069, компанія inext має зручне та ефективне рішення для керування пристроями у своїй мережі — це наш хмарний сервіс Alcatraz, яким вже успішно користуються більше сотні провайдерів. Більше інформації про сервіс Alcatraz доступно за посиланням: https://inext.ua/product/inext-alcatraz/

Найближчим часом, наша команда не збирається зупинятись на досягнутому. Ми продовжимо розвивати наші технології, а рішення для наших партнерів — робити ще простішими та вигіднішими. І ми знаємо, що саме за це обирають inext!

Про inext

Inext LLC — українська компанія з представництвом в ЄС спеціалізується на розробці програмного забезпечення та виробництві Android STB та медіаплеєрів для B2B та B2C ринків. Фахівці inext виконують складні проєкти від IPTV / OTT до сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах.

Читайте також: