inext та KATV1: наш новий партнер в Азербайджані - inext.ua

Компанія inext вже вкотре розширює сферу своєї діяльності на нові ринки

Осінь для команди inext завжди є одним з найнасиченіших сезонів, беручи до уваги всі конференції які потрібно відвідати, кількість переїздів виконати, та інформації переосмислити. Але навіть у цей час ми знайшли змогу вийти на новий для нас ринок із новим партнером – їм став провідний азербайджанський телеком-оператор KATV1.

KATV1 (AG Telekom LTD) – один з найбільших провайдерів цифрових послуг, що діє на території Азербайджанської Республіки. Бренд KATV1 вже багато років займає лідируючі позиції на всьому телекомунікаційному ринку країни.

Павло Сидоров, комерційний директор inext

З компанією KATV1 ми познайомилися під час одного з наших численних відряджень, метою яких було відвідання наших дійсних партнерів та потенційний розвиток нових ринків збуту продукції inext” – , розповідає Павло Сидоров, Комерційний Директор inext, – “Під час нашої особистої зустрічі, ми запропонували ряд наших робочих рішень, які і зацікавили KATV1.”

KATV1 є високопрофесійною командою, що практикує індивідуальний підхід для кожного клієнта, тому для нас було легко знайти з її представниками спільну мову, у тому яким саме ми бачимо наше майбутнє співробітництво.

Важливою стороною спільної роботи компаній було досягти саме того дизайну, якого потребував сервіс KATV1. Як відомо компанія inext пропонує усім своїм клієнтам повне брендування, що включає в себе логотип клієнта як на самій приставці, так і на коробці, пульті, а також інструкції користувача.

Але кастомізація приставки не закінчується ззовні. Запустивши сет-топ бокс вперше, кінцевий користувач відразу побачить лаунчер із логотипом KATV1, а фірмовий застосунок компанії запускається автоматично, що надає змогу у повному обсязі отримати задоволення від сервісу компанії.

Безумовним плюсом для нашого клієнта також була можливість використання нашого хмарного сервісу Alcatraz, що робить процес інтегрування та оновлення власного застосунку KATV1 на сет-топ боксах компанії простим та безболісним.

Співробітництво з inext відкриває для нас абсолютно новий діапазон можливостей” – , зазначає Віктор Зайончківський, Керівник Департаменту Інформаційних Технологій KATV1, – “І, як і компанія inext, ми зацікавлені в тому, щоб воно було довгостроковим.

На цьому, сезон активної роботи для нашої компанії не закінчується. Ми і надалі продовжимо розвивати свої технології, задля задоволення усіх потреб наших клієнтів та їх зручності у роботі із нашим продуктом. Адже ми знаємо, що саме за це обирають inext! 

Про KATV1

KATV1 (AG Telekom LTD) – один з найбільших провайдерів цифрових послуг, що діє на території Азербайджанської Республіки. Бренд KATV1 вже багато років займає лідируючі позиції на всьому телекомунікаційному ринку країни. (katv1.az)

Про inext

Inext LLC — українська компанія з представництвом в ЄС спеціалізується на розробці програмного забезпечення та виробництві Android STB та медіаплеєрів для B2B та B2C ринків. Фахівці inext виконують складні проєкти від IPTV / OTT до сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах.