Зустрічайте цього року нові надпотужні моделі inext TV6 та TV6 Ultra!

Для всіх наших партнерів, ми б хотіли заздалегідь анонсувати вихід приставок inext нового покоління.

Компанія inext продовжує, не покладаючи рук, працювати над удосконаленням власних технологій та розширенням зони власної діяльності. Протягом 2024 року наша компанія вийшла на ряд абсолютно нових для себе ринків, реалізувала ряд проектів із провідним міжнародними компаніями, а також поглибила відносини з партнерами на внутрішньому ринку України.

Проте, головним хедлайнером для нас у цьому році стане вихід inext TV6 та TV6 Ultra, надсучасних некст-джен сет-топ боксів, що задовольнять усі потреби будь-якого користувача!

Із головних особливостей, які радикально вирізняють TV6/Ultra від їх попередників, по-перше, слід відзначити чіпсет Allwinner H618, що виводить роботу сет-топ боксів на абсолютно новий рівень.

Із Allwinner H618 Ви отримаєте більшу базову та максимальну частоту процесору (1.6 GHz), значно вищу стійкість до максимальних можливих навантажень (відповідно до тестів AnTuTu), збільшену продуктивність, а також співвідношення енергоефективності (на 20% вище ніж у попередника).

Також, нові TV6/Ultra працюватимуть на операційній системі Android 12, матимуть сучасний надшвидкий Wi-Fi модуль, оснащений потужною зовнішньою антеною, та вбудований Bluetooth.

Залишиться і можливість кастомізації моделей під потреби клієнта, у тому числі це може бути застосовано як до оперативної памʼяті (до 4GB), так і до Flash (до 32GB).

На даний момент, моделі знаходиться на фінальному етапі тестування та поки недоступні для попереднього замовлення. Всім охочим, ми рекомендуємо відстежувати новини на нашому сайті та у наших соц мережах, щоб мати змогу стати першим у чергу на нові TV6 та TV6 Ultra.

Тим часом, наша компанія буде робити все задля того, щоб використання нашої продукції партнерами було простим та зберігало їх час на удосконалення власних технологій. Адже ми знаємо, що саме за це обирають inext!

Про inext

inext LLC — українська компанія з представництвом в ЄС спеціалізується на розробці програмного забезпечення та виробництві Android STB та медіаплеєрів для B2B та B2C ринків. Фахівці inext виконують складні проекти від IPTV / OTT до сучасних мультимедійних систем у міських транспортних мережах та рекламно-інформаційних мультискрін платформах. (inext.ltd)